Platforma

Czym jest platforma

Platforma Forigami to pierwsza na świecie platforma z profesjonalnymi narzędziami biznesowymi dostępnymi on line. Na platformie dostępnych jest wiele narzędzi niezbędnych w pracy księgowego, analityka, doradcy finansowego, marketingowca czy kadry zarządzającej przedsiębiorstw wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych i finansowych.

Platforma Forigami skutecznie wypełnienia lukę pomiędzy możliwościami tradycyjnych systemów finansowo-księgowych, a oczekiwaniami informacyjnymi interesariuszy: kadry zarządzającej, właścicieli firm, instytucji finansowych czy inwestorów. Umożliwia także dostęp szerokiemu gronu odbiorców do narzędzi dotychczas niedostępnych lub dostępnych tylko dla wąskiego grona specjalistów.

Platforma Forigami została zbudowana w taki sposób, aby wybór i proces wykonywania analizy był jak najbardziej przejrzysty i intuicyjny dla użytkownika. Dostępne analizy i narzędzia wybiera się z katalogu usług, który jest zbudowany jak sklep internetowy. Po wyborze usługi zostaje ona dodana do konta użytkownika. Podawanie danych wymaganych do analizy przebiega w postaci kreatora podzielonego na kroki, dzięki czemu użytkownik w każdej chwili wie co ma wykonać i w jakim miejscu procesu aktualnie się znajduje. Przerwanie wykonywania usługi powoduje automatyczne zapisanie danych, co umożliwia jej kontynuację w późniejszym czasie.

Wszyscy Twoi klienci w jednym miejscu

Forigami pozwala na obsługę dowolnej ilości podmiotów z poziomu Twojego panelu użytkownika. Raz wprowadzone dane finansowe dotyczące Twoich klientów będą już zawsze wykorzystywane do realizacji analiz, których potrzebujesz. Nie musisz szukać podwykonawców, zatrudniać dodatkowych osób ani tworzyć samodzielnie skomplikowanych arkuszy obliczeniowych. W kilka chwil, przy pomocy zaledwie paru kliknięć myszką otrzymasz dostęp do usług, analiz, raportów ułatwiających codzienną pracę.

Potrzebujesz narzędzia do obliczenia zdolności kredytowej Twojego klienta, chcesz wypełnić wniosek kredytowy, przygotować prognozę do projektu unijnego czy określić próg rentowności przedsięwzięcia? Wszystkie usługi masz w jednym miejscu na platformie Forigami.

Oszczędność czasu i kosztów

Do Twojej dyspozycji oddajemy pakiet 12 dedykowanych usług, przygotowanych przez naszych ekspertów, które pozwolą oszczędzić czas Twoich pracowników i zwiększyć ich efektywność. Dodatkowo w Forigami Market znajdziesz dziesiątki innych usług, które poszerzą Twoją ofertę i pomogą Ci zdobyć nowych klientów.

Teraz, dzięki Forigami nawet najbardziej skomplikowane operacje, które dotychczas zajmowały Twojemu zespołowi tak wiele czasu wykonasz w godzinę, oszczędzając czas i pieniądze!

Prosta i szybka obsługa

Raz wprowadzone przez Ciebie dane, dzięki technologii „cloud computing” są do Twojej dyspozycji zawsze, z dowolnego komputera i miejsca (wystarczy tylko dostęp do internetu), a zaawansowane systemy zabezpieczeń gwarantują, że wszystkie dane są pod właściwą ochroną.

Wyniki w uniwersalnych formatach

Interfejs użytkownika, zaprojektowany w przyjazny i intuicyjny sposób umożliwia wygodny wybór usługi. Uzyskane wyniki otrzymasz w formacie:
- Microsoft Excel (wyniki obliczeń)
- Microsoft Word (gotowy raport z tabelami i wykresami) ora
- PDF

Dostępność z każdego miejsca

Raz wprowadzone przez Ciebie dane oraz wyniki realizowanych usług, dzięki technologii „cloud computing” są do Twojej dyspozycji zawsze, z dowolnego komputera i miejsca (wystarczy tylko dostęp do internetu), a zaawansowane systemy zabezpieczeń gwarantują, że wszystkie dane są pod właściwą ochroną.

Obsługa wielu podmiotów

Forigami pozwala na obsługę dowolnej ilości podmiotów z poziomu Twojego panelu użytkownika. Wystarczy że dodasz klienta do swojego konta, a platforma automatycznie utworzy jego profil. W każdej chwili możesz szybko przełączyć tryb pracy pomiędzy Twoimi klientami.

Zapraszamy do świata Forigami!